ورود به بانک پرسش و پاسخ
بنر
بنر
بنر
پاسخ پرسش : طبع شیر گاو میش- خوردن لبنیات همراه با مصلحات – امکان درمان آسم چاپ فرستادن به ایمیل

آقا،  39 ساله از شوشتر        
پرسش: ما خانواده چهار نفره و در استان خوزستان  شهرستان شوشتر زندگی می کنیم از طریق شنیدنcd های صوتی و تصویری شما با اهداف و سخنان شما ودلسوزی که نسبت به تغذیه و سلامت مملکت اسلامی ایران و مسلمانان دارید آشنا شدیم که کمال تشکر و حمایت را از شما داریم و با تشخیص این که سخنان شما کاملا" درست و مطابق با طب قدیم و اسلامی است در صدد تبلیغ و پخشcd ها ی شما برآمدیم که همه برای رضایت خدا وایجاد سلا متی از دست رفته ی خود و اطرافیانمان است.
شوهرم  برای فامیل و همکارانش وبنده نیزبرای فامیل و همکارانم و حتی مسئولین اداره آ موزش و پرورش فعالیت نمودیم باشد که راه درست را در پیش گرفته باشیم حال از شما پزشک محترم در خواست داریم که کتابی را معرفی نموده که بتوانیم اطلا عات بیشتری کسب کنیم.
من و خا نواده ام دو بار به کلینیک ولی عصر (ع) مراجعه  کردیم که  متاسفانه نتوانستیم شمارا ملاقات کنیم و توسط دکتر کلانتری ویزیت شدیم  مزاج و طبع بنده را بلغم تشخیص دادند و مدتی است که ازمیوه ها وغذاهایی که طبع گرم دارند استفاده و داروهای خاص رانیز مصرف می کنم اما من از خوردن لبنیات منع شده ام حال اگرازشیرودوغ وماست گاومیش که طبع گرم دارد استفاده کنم اشکالی دارد ؟ واینکه چطور بفهمم که مزاجم معتدل شده و خوراکی های ممنوع را تا کی نباید بخورم ؟
دخترم  که 12 سال دارد و به تشخیص دکتر دارای آسم شدید می باشد و در طول روز و شب از اسپری سالبو تامول استفاده می کند و بعضی روزها هم اصلا" نیاز به اسپری ندارد با این که در چند هفته ی اخیر دو بار حجامت (عمومی و آلرژی )کرده وداروها وآش را کم و بیش استفاده می کند اما فقط از شدت خس خس سینه که هنگام خواب بسیار مشهود است مقداری کم شده و گرد وخاک این چند ساله ی اخیر بخصوص امسال بسیارزیاد بوده این بیماری را تشدید می کند که لطفا بفرمایید آیا این بیماری درمان خواهد شد و اگربله تا چه مدت طول می کشد؟
وناگفته نماند که شوهرم در درمانش موفق بوده و ابراز رضایت می کند .
لطف کرده و به سوالاتم پاسخ و راهنمایی های لازم را مبذول فرمایید.پاسخ: شیر گاو میش گرم و تر است و می توانید استفاده کنید. ماست و دوغ را با نعنا و یا ماست را با موسیر بخورید یا اینکه ماست چکیده بخورید.
اگر شکایت شما بهتر شده است، غذاها را به تعادل می توانید بخورید.
بیماری آسم نیز درمان خواهد شد ولی زمان می برد و حتماً باید مراجعه نمایید.

 

معرفی

دکتر حسین روازاده

دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی 58290

زبان سایت

English Arabic French German Turkish Persian

جستجو گوگلدر سايت احياي سلامت
در كل اينترنت

تبلیغات

به زودی امکان پذیرش تبلیغات فراهم میگردد.

سایت رسمی دکتر روازاده , طب سنتی و حجامت و احیای سلامت و درمان مشکلات ناباروری

مرجع طب سنتی و دارو های گیاهی ، خواص حجامت مورد تایید دکتر روزاده

خواص حجامت و خواص زالو درمانی , درمان زود انزالی و مشکلات ناباروری مورد تایید دکتر روازاده