ورود به بانک پرسش و پاسخ
بنر
بنر
بنر

دکتر حسین روازاده مردی است که به خاطر برکت وجودش خداوند را شاکرم. واز خداوند متعال برایشان طول عمر، سلامتی و سعادت ابدی را خواستارم به برکت صلوات بر محمد و آل محمد .شناخت ما از نحوه عملکرد ایشان و صحت آن با توجه به فضای متفاوتی که با طب مدرن و برخی از همکاران طب سنتی دارند بیشتر مبنای وجدانی دارد . که پای استدلالیون چوبین بود .

 

باغ و خانه ایرانی از زیبا ترین مجموعه های جهان است. خانه سازی در ایران دارای فرهنگی شگفت و معماری علمی و فضای بهداشتی و رفاهی و ایجاد هوای مطلوب در خانه است. خانه ها در هر منطقه آب و هوایی و جغرافیایی ایران، متناسب با ویژگی های هر منطقه با رویکرد رفاه و آرامش و آسایش و شادی و نشاط، امنیت خانواده در کنار زیبایی ها و تزئینات، چشم نواز و دلنواز بوده است. در کاشان به علت هوای گرم، خانه ها دارای دستگاه تهویه طبیعی و بدون هزینه بودند در حالی که در آذزبایجان خانه ها به علت هوای سرد، دارای موقعیت تسریع در گرما و حفظ از سوز سرما بوده اند.

 

اولین چیزی که انسان پس از تأمین غذا در جست و جوی آن است تهیه سرپناهی است که بتواند در آن آرام گیرد. مسکن کوچک ترین شکل رابطه متقابل انسان و محیط است و تبلور فضایی کارکرد حیاتی سکونت انسانی در ایفای نقش های اساسی وی است. در روان شناسی بخشی از هویت شخصی انسان ها به واسطه خانه ای است که در آن زندگی می کنند. لذا لزوم هویت داشتنِ خودِ مکان نیز از مسائل بسیار مهم در روان شناسی محیط، انسان شناسی و شهرسازی محسوب می شود. پیش از خلق مکانی برای سکونت، باید رابطه متقابل هویت و این مکان را بشناسیم. ما نمی توانیم محیطمان را مجموعه نامرتبطی از اشیای مادی بنامیم و نمی توانیم فضایمان را صرفاً ظرفی برای روابط اجتماعی، بدون بُعد فیزیکی، فرض کنیم.

 

حذف کشورهایی از جغرافیای جهانی

هفته نامه اکونومیست در گزارشی با مطالعه وضعیت زاد و ولد و میل به ازدواج درکشورهای مختلف جهان، پیش بینی کرد با ادامه روند فعلی و بی میلی دختران و زنان به ازدواج و به هم خوردن ترکیب متناسب جمعیتی بین زن و مرد، جمعیت کشور های قابل توجهی از جهان تا سده های آینده از روی زمین محو خواهند شد.

به گزارش عصر ایران این هفته نامه با مطالعه پدیده رایج «اعتصاب ازدواج» در میان دختران و زنان آسیایی می نویسد که جوامع آسیایی به طور روز افزونی درگیر کاهش جمعیت خواهند بود. این گزارش با اشاره به آمار سازمان ملل درباره کاهش نرخ رشد جمعیت در83 کشور جهان که ایران نیز جزء آنهاست می نویسد که با ادامه روند کنونی در بی میلی دختران و زنان به ازدواج و نیز شایع شدن پدیده تعیین جنسیت در میان بسیاری از کشورهای آسیایی(همچون چین و هند) احتمالاً طی سده های آینده و حداکثر تا سال 3500 جمعیت تعداد

 

در احکام نجوم و ساعات مسعود و منحوس زرع

قبل از عمل زرع، نیاکان ما به حرکت کواکب و ستارگان و سیارات توجه ویژه ای می کردند و آغاز فصل کشت را براساس محاسبات فلکی خاصی انجام می داده اند که بررسی و باز کردن موضوع بسیار طولانی و زمان بر است و از حوصله این بحث خارج اما به اختصار قدما، با توجه به ویژگی ثوابت و سیارات اموری را توجه داشته اند و خداوند متعال نیز در قرآن توجه به این مطلب را به شدت تأکید فرموده اند: اَفَرَأیتُم ما تَحرثون (واقعه 56 و 63) اما چون بنا شدن عالم به حیوان و سبب حیات حیوان را نبات می دانسته اند فلذا کشاورزی را بسیار مهم و دقیق می دانسته اند و در این امر خطیر بی وقت و تعیین ساعت هرگز به امر زرع دست نمی زدند چرا که حتماً این زرع بی مرغه را موهم ضرر می دانسته اند فلذا به تعدادی از این مثالها و تعیین اوقات آنها در گذشته در مسأله حرث توجه خواهیم کرد. ماه محرم را حرام دانسته و به علت اینکه عرب جاهلیت وقتی مسلمان شدند کشتن اهل بیت رسالت را حلال دانسته اند این ماه را شوم دانسته و ترجیحاً در دهه اول این ماه فصل زرع را آغاز نمی کردند.

 

در مذمت غصب و استحباب زراعت

قال الله تعالی: «لا تَاکُلو اموالکم بَینکم بالباطل» و ایضاً رسول خدا فرماید«مَن غَضَبَ بشیراً من اَرضٍ طَوَّقَهُ الله تعالی یَومَ القیامه من سَبع اَرَضین» و غصب را خدا و رسولش بشدت مذموم فرموده و انسان را از آن نهی کرده است اما اثرات آن در کشاورزی را بسیار خطرناک میدانند و اصلاً هر خطا و اشتباهی در امر کشاورزی در نسل بشر تاثیر میگذارد و یک نسل را بیمار و گرفتار می کند.

هر گاه آب حرامی به زراعت بدهند آن زراعت حرام نمی باشد ولی دین بر ذمه مشخص تعلق گیرد و وضو با آب حرام را مذموم داشته اند.

 

نیکویی خرید خانه و زمین و مذموم بودن فروش آن

امام صادق(ع) می فرماید: «مُشتری العَقد مرزوقٌ و بایِعُها ممحوق» یعنی کسی که زمین بخرد روزی داده شده خداست و فروشنده آن از روزی محروم است و ایضاً امام جعفر صادق(ع) :ر آزاد کرده خود ، مصادف ، را فرمودند: زمین یا قریه بخر، که اگر به مردی مصیبتی روی دهد و ملکی داشته باشد، جان دادن بر او آسان میگردد، چون خاطر جمع است که عیال و اطفال او خاطر جمع هستند، و ایضاً زواره از آن حضرت نقل فرمودند که : بدترین مالها آن است که نقد و بیکار باشد. به حضرت عرض کردم پس چه کند؟: فرمودند باغ بخرد و خانه که برکت در این دو خواهد بود.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله رب العالمین؛ و الصلوات و السلام علی اشرف الانبیاء و المرسلین و علی آل بیته و اصحابهم و علی سرور المکنونات و خاتم الاوصیاء و بقیه الله ارواحنا لتراب مقدمه الفداء حجت الله علی الارضین اما بعد اکنون که به دستور استاد گرانقدر و عالم فرزانه جناب آقای دکتر حسین روازاده به نگاشتن این بارقه ها که گوشه ای اندک و ذره ای بی مقدار از اقیانوس بیکران خزینه علم در این آب و خاک گمارده شدم؛ ساعتی از نیمه شب جمعه مصادف بیست و سوم اسفند ماه سال 1392 هجری شمسی گذشته است و حال خوشی نیز بر من حاکم نیست. چون امروز به عیادت کودکی رفتم که حدوداً چهار بهار از زندگی خود را می گذراند ولی اکنون به جای آماده شدن برای جشن نوروز و بهار طبیعت بر تخت بیمارستان خفته و خدایا تو خود دیدی که کودکها بر این تخت ها خوابیده اند.

 

آغاز فصل بهار از دیدگاه علم نجوم و ستاره شناسی از آغاز برج حمل تا اول برج سرطان است. اما از دیدگاه حکما و طبیبان طبقه‌بندی دیگری وجود داشته است که براساس آن آغاز فصل بهار از زمانی است که هوا نه آنچنان سرد باشدکه نیاز به لباس گرم و آتش باشد و نه آنچنان گرم که وسایل سرمایش نیاز باشد. این زمان گاهی تطابق دقیقی با شروع فصل بهار از دیدگاه منجمان ندارد و در شهرهای مختلف ممکن است مدت مختلفی داشته باشد.

 

کفش دوزک ها با نام تیره coccinellidea هستند

کفش دوزک برای زیست بوم بسیار سود مند است و آن ها را در کشاورزی رایج و بیشتر کشاورزی زیستی برای از میان بردن آفات و قارچ ها به کار می گیرند.

کفش دوزک ها به ویژه  در از بین بردن شته ها بسیار موثر هستند و می توان از آنها به عنوان روش دفع آفات بیولوژیک استفاده کرد.

باتوجه به خلقت با ارزش این جانور درنظر داریم تا کلیه مطالب مربوط به نوعِ زیست، اقسام , خواص و سودمندی های آن را گرد آوری نماییم. لذا از شما عزیزان خواستاریم تا اطلاعات خود را برای ما ارسال دارید و یا با روابط عمومی موسسه احیای سلامت تماس حاصل نمایید.

 

شعار مقدس: مرگ بر آمریکا

از دیدگاه فاطمه نابغه 13 ساله

1- مرگ بر آمریکائی که سرزمین موعود یهود است.

2 - مرگ بر آمریکائی که تمامی گلوگاههای قدرت و ثروت آن در اختیار اراذل و اوباش قوم شرور یهود است.

 

مقاله ای که در پیش روی شماست و برای اولین بار در سایت ها و رسانه های کشورمان منتشر می شود ترجمۀ چندین مقاله و کتاب معتبر اروپایی و آمریکایی است که بسیاری از مراجع (رفرنسهای) این مقالات فقط در مراکز علمی و دانشگاهی جهان منتشر شده و در دسترس عموم مردم نمی باشد. ما از هر گونه دخل و تصرف علمی در محتوای این مقالات پرهیز کرده و فقط آن را ترجمه و ویرایش ادبی نموده ایم: تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل که عاقل را اشارتی کافی است.

به این دلیل هرگز از ظروف پلاستیکی برای مواد غذایی استفاده ننمایید:

بیس فنل Bisfenol A (BPA) A ]2،2 بیس (4- هیدروکسی فنیل پروپان[ که برای ساخت مواد پلی مری، چسب ها، قوطی های فلزی نوشابه ها استفاده می شود. اولین بار درسال 1891 میلادی به طور سنتتیک (مصنوعی) تولید و در سال 1940 میلادی در شرکت های دارویی از آن استفاده شد. بیس فنل یک استروژن (Estrogen) می باشد.

 

 

«عقیم سازی» بخشی از جنگ بیو تروریستی در جهان

در سال 1989 تحقیقاتی از سوی «مؤسسه ملی مصونیت» در دهلی نو در هند، بر روی استفاده از « ناقل هایی» چون کزاز و دیفتری برای عبور از سیستم ایمنی و انتقال هورمون زنانه صورت گرفته است. در جزوه ای که در سال 1990 به عنوان مستندات ای تحقیقات در انتشارات دانشگاه آکسفورد با عنوان«عبور از طریق یک ناقل» به چاپ رسیده است، از بنیاد راکفلر به عنوان اعطا کننده اصلی بودجه این تحقیق نام برده است. ساز و کار این ناقل های اینگونه است که با وارد کردن ا چ سی جی درون یک واکسن کزاز که به عنوان ناقل عمل می کند، بدن انسان با اچ سی جی همچون یک عامل مهاجم رفتار می کند و برای مقابله با آن آنتی بادی هایی را تولید می کند. این عمل بر عقیم سازی ییزنانی که این واکسن را دریافت کرده اند اثر می گذارد و در بسیاری  از موارد، هنگامی که در طول دوره باردارنی این واکسن به آن ها داده می شود، به سقط جنین آن ها می انجامد.

 

دلارهای بانک جهانی در خدمت نسل کشی بشر

با تأسیس اداره جمعیت در آژانس توسعه بین المللی آمریکا در سال 1966، دکتر رونهولت (Reimert Thorolf Ravenholt) ریاست آن را به عهده گرفت و تا سال 1979 در این پست باقی ماند. این اداره توانست با صرف میلیاردها دلار، یک امپراطور قدرتمند جهانی برای شبکه یکپارچه برنامه های کنترل جمعیت جهان ایجاد کند و به وجود آمدن انسان هایی را که نظام آمریکا نامطلوب توصیف می کرد، متوقف سازد.

 

بنیان جنگ جمعیتی در جهان

در اواسط دهه 1970، سطح درآمد در جهان سوم رو به افزایش گذاشت و میزان موالید رو به کاهش نهاد. در نتیجه نگرانی عمومی و نگرانی دولت ها از انفجار جمعیت کمرنگ شد. در این بستر، حمایت مالی و کمک های فنی نهاده ها و مؤسسات جهان اول از کنترل باروری در جهان سوم به تدریج سؤالاتی را در مورد انگیزه های پشت سر این اقدام مطرح کرد؛ به طوری که بحث و منازعه در مورد این مسأله در کنفرانس جهانی جمعیت سال 1974 در بخارست که اساساً با هدف شکل دادن به اجماعی پیرامون تلاش های جهانی تنظیم خانواده برگزار شده بود- به اوج خود رسید. کشورهای جهان اول معتقد بودند که علت و راه حل معضلات جمعیتی جهان سوم، نظیر کمبود غذا، توسعه نیافتگی و بیکاری را باید در خود جهان سوم یافت. رشد سریع جمعیت علت این معضلات و کنترل رشد جمعیت راه حل آن است. در مقابل کشورهای جهان سوم همه این معضلات را ناشی از حلقه های وابستگی جهان سوم به کشورهای توسعه یافته می دانستند و با حمایت از یک موضع توسعه گرا ادعا می کردند که توسعه بهترین روش پیشگیری از باروری است و اگر جهان اول به جای اجرای برنامه های تنظیم خانواده کمک های توسعه اقتصادی خود را افزایش دهد. کمکی کار آمدتر به کنترل جمعیت خواهد کرد(هانتینگتون 1384 :5).

 

باسمه تعالی

سرآغاز

پروژه جهانی کنترل جمعیت و پیشگیری از به دنیا آمدن نسل های آینده، با نگرانی دولت ثروتمند و برخوردار از ثروت های زمینی آغاز شد. نگرانی این پدرخوانده ها نه از گرسنگی و درماندگی ملت های ضعیف که از محدود شدن مالکیت و دسترسی خود به همه منابع جهانی بود. چرا که در عمل، سیاست های کنترل جمعیت را در میان ملت ها و نژادهای منتخب اجرا کردند و نژادهای برگزیده خود را به زاد و ولد بیشتر و افزایش جمعیت تشویق و هدایت نمودند.

 

باغ و خانه ایرانی از زیبا ترین مجموعه های جهان است. خانه سازی در ایران دارای فرهنگی شگفت و معماری علمی و فضای بهداشتی و رفاهی و ایجاد هوای مطلوب در خانه است. خانه ها در هر منطقه آب و هوایی و جغرافیایی ایران، متناسب با ویژگی های هر منطقه با رویکرد رفاه و آرامش و آسایش و شادی و نشاط، امنیت خانواده در کنار زیبایی ها و تزئینات، چشم نواز و دلنواز بوده است. در کاشان به علت هوای گرم، خانه ها دارای دستگاه تهویه طبیعی و بدون هزینه بودند در حالی که در آذزبایجان خانه ها به علت هوای سرد، دارای موقعیت تسریع در گرما و حفظ از سوز سرما بوده اند.

 

سه سال گذشته در چنین روز هایی بخش هایی از سیاست های کلی نظام در مسائل گوناگون کشوری از سوی رهبر فرزانه انقلاب صادر شد که در بخش سیاست های کلی مربط به شهرسازی دستوری مبنی بر «رعایت هویت تاریخی و معنوی شهرها در توسعه و بهسازی محیط شهری بویژه شهرهایی از قبیل قم و مشهد» داده شده است.

 

تهیه و تنظیم:

شورای عالی انقلاب فرهنگی

سیاست های تشویقی برخی کشورها برای افزایش جمعیت

پس از پایان جنگ جهانی دوم و توسعه اقتصادی کشورهای غربی، نرخ رشد جمعیت به طرز قابل ملاحظه ای کاهش یافت. دلایلی که برای این کاهش جمعیت از سوی جامعه شناسان ذکر می شود، بسیار متنوع است، اما شاید مهمترین تغییرات فرهنگی، آزادی های جنسی و همچنین تمرکز بیشتر اروپا بر فردگرایی بود.

 

 

تهیه و تنظیم:معاونت پژوهش شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده

فرزندآوری در سراسر تاریخ از کار کردهای مهم خانواده بوده است. ترغیب خانواده ها به داشتن یک فرزند سبب شده تا والدین با شعار دو فرزند کافی است در عمل به یک فرزند اکتفا کنند. تک فرزندی گرچه پدیده جدیدی نیست اما در جامعه ما در هیچ زمانی مانند الان فرگیر نبوده است. در میان آموزه های اسلامی نه تنها به تک فرزندی توصیه نشده بلکه با آن مخالفت و با رعایت شرایطی دعوت به ازیاد نسل شده است بگونه ای که در قرآن کریم تکثیر نسل به عنوان یکی از مهمترین اهداف ازدواج معرفی شده است.

 

مطالعه جدیدی توسط پژوهشگران دانشگاه نوراکای ژاپن نشان می دهد مواد حاجب که با پایه گادولینیوم ساخته می شوند به مرور زمان بر گره های قاعده ای مغز اثر می گذارند. این پژوهشگران 381 بیماری را که برای آنها MRI از مغز درخواست شده بود را تحت تصویربرداری قرار دادند و شدت سیگنال گره های قاعده ای در تصاویر بدون ماده حاجب را محاسبه نمودند. سپس ارتباط شدت سیگنال گره های قاعده ای با تعداد دفعات دریافت ماده حاجب با پایه گادولینیوم مورد بررسی قرار گرفت.

 

محققان می گویند رژیم مدیترانه ای صرف نظر از کاهش وزن از ابتلا به دیابت نوع دو جلوگیری می کند، حتی اگر منجر به کاهش وزن نشود. در یک مطالعه 3500 فرد بزرگسال سالم بدون دیابت اما در معرض خطر بیماری های قلبی

 

ابوعلی سینا در کتاب قانون، مشخصات محل زندگی را ذکر می کند و می نویسد: وقتی کسی جایی سکونتی بر می گزیند باید کیفیت خاک، پستی و بلندی زمین، باز بودن فضا، پوشش گیاهی، آب و گوهر(کیفیت) آن، کمی یا زیادی آب، بادگیر بودن یا گود بودن محل سکونت را بررسی کند. همچنین بادهایی که در منطقه می وزد را بشناسد که آیا سالم است یا نه و نیز نقاط مجاور محل سکونت مانند دریا، مسیل ها، کوه ها و کان ها(معادن)، وجود درختان، گورستان ها، مواد بدبو(محل دفن زباله و...) را مورد تحقیق قرار دهد، چرا که همه این موارد در مزاج هوا مؤثرند و تأثیراتی بر بدن دارند.

 
برچسب ها: دستمالدل درددرمان فشار خوندارچیندلاکدلاکدلاکدل گوسفنددم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کردهدم کرده عنابدم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندم کرده برگ زیتوندرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدرمان عدم تعادلدست دادندلهرهدلهرهدلهرهدلاربازدلاربازدلاربازدلایل چاقی کودک

1- سر آغاز نوشتار سخن همیشگی خود را تکرار می کنم دیری است هر گاه خواسته باشم به نقادی ساختاری در دردهای جامعه ی روز بپردازم از مشکلات خود سخن می گویم زیرا هنگامی که نزد بزرگی به نقل مشکلات جامعه پرداختم بر آن بزرگ تلخ آمد و حضرتش از باب تخطئه و تکذیبی مودبانه فرمودند : (اینها را که می گویی دیده ای یا از دیگران شنیده ای؟) و از آن پس برای بیداری سازی مسئولان تنها به نقل مشکلاتی می پردازم که خود مزِ تلخ آنها را چشیده ام.

 

از مخزن الادویه حکیم عقیلی خراسانی صفحه 698

جالی(جلا دهنده)، منضج (پزنده اخلاط خام و غلیظ) و محلل(حل کننده اخلاط غلیظ و اورام) است.

ماهیت آن: لطیف است و رقیق ترین شیر بین شیر حیوانات دیگر محسوب می گردد. این شیر کمی مایل به شوری است و چربی آن کم است و بسبب گرم بودن مزاج آن و شدت امتزاج(پختگی) آن چربی شیر از آب آن جدا نمی گردد.

طبیعت آن: گرم مایل به خشکی است.

 

عوامل ناشی از گزش مار به سه دسته تقسیم می شود:

1-     عوارض روانی: بلافاصله در دقیقه اول پس از گزش بروز می کند، شامل: شوک- ترس و هراس  ناشی از اسم مار و تهاجم مار- اضطراب- افزایش ضربان قلب و سرعت تنفس- لرزش- تعریق_ سردی پوست- سستی نبض-اسپاسم(این علائم با دلداری برطرف می شود.)

2-     عوارض موضعی: 5 تا 10 دقیقه پس از گزش بروز می کند شامل:

 

شکر سرخ عصارۀ نیشکر است اکثراً در سرزمین های هند، مصر، چین، خوزستان و عمان می روید. شکر سرخ از نی شکرهای سرخ رنگ به عمل می آید بدین شکل که نی آن را گرفته و پوست می کنند، سپس آن را کوبیده و آب آن را می گیرند. و بعد آن را طبخ می نمایند تا منعقد شود.

 

حفظ تندرستی  از دیدگاه حضرت ثامن الحجج (ع) در ماه اسفند که با دوازدهمین ماه رومی (شباط) مصادف است

ماه دوازدهم، شباط است و آن ماه آخر زمستان است؛ بیست و هشت روز بوده و در آن بادها مختلف می‌شود و باران ها بسیار می‌شود و گیاهانی بر روی زمین ظاهر می‌شود ، آب‌ها به جریان در می آیند و خوردن سیر و گوشت مرغ خانگی و پرندگان صحرایی و میوه­ های خشک مثل انجیر، خرما و مویز نافع است. از خوردن حلواها و شیرینی ها پرهیز نمایند و در این دوره کثرت حرکت و ریاضت و ورزش پسندیده است و استعمال شراب حلال بعد از طعام نافع است.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 5

معرفی

دکتر حسین روازاده

دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی 58290

زبان سایت

English Arabic French German Turkish Persian

جستجو گوگلدر سايت احياي سلامت
در كل اينترنت

تبلیغات

به زودی امکان پذیرش تبلیغات فراهم میگردد.

سایت رسمی دکتر روازاده , طب سنتی و حجامت و احیای سلامت و درمان مشکلات ناباروری

مرجع طب سنتی و دارو های گیاهی ، خواص حجامت مورد تایید دکتر روزاده

خواص حجامت و خواص زالو درمانی , درمان زود انزالی و مشکلات ناباروری مورد تایید دکتر روازاده