ورود به بانک پرسش و پاسخ
بنر
بنر
بنر
بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به مناسبت سی و ششمین بهار انقلاب اسلامی ایران چاپ فرستادن به ایمیل

دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مقطع تابناک رهایی ملت قهرمان ایران از یوغ ستمشاهی است که سالهای مدیدی آزادی این ملت را به بند کشیده و ضمن غارت سرمایه های اقتصادی کشور، هویت اجتماعی و تاریخی این مرز و بوم را با همدستی بیگانگان مضمحل ساخته و به فراموشی سپرده بودند.
تردیدی نیست که این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشأت گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است که قطعاً تا قیام جهانی حضرت مهدی(عج) استمرار خواهد داشت.
ملّت ما همچنان استقامت انقلابی خود را حفظ نموده و با تمام فتنه انگیزی های دشمنان اسلام و انقلاب مبارزه   می نماید. از همه حقوق مسلم خویش در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، دستاوردهای علمی و فناوری به ویژه انرژی صلح آمیز هسته ای دفاع کرده تا این امانت الهی را به عصر حضور ولی عصر(عج) برساند.


دشمنان ملت ایران در عرصه اقتصادی، دچار بحران بی سابقه در تاریخ نظام سرمایه داری شده اند و راهی جز اعلام ورشکستگی پیش روی آنان نیست. در عرصه سیاسی نه تنها استکبار غرب متحدان خود را در مناطق حساس خاورمیانه و آمریکای لاتین پی در پی از دست می دهد، بلکه در محاصره انزجار ملت های جهان و حتی ملت های آمریکا و اروپا قرار گرفته و در افکار عمومی جهان، گرفتار انزوای بی نظیر شده اند.
هر چند دشمنان ملتهای اسلامی با تشکیل و حمایت گروههای مزدور تکفیری سعی در به انزوا کشیدن و کند کردن روند بیداری اسلامی را دارند و با رد شرکت ایران در بازی جدید ژنو 2 و با شعار گزینه های روی میز و ... کمر همت در ایجاد تفرقه و دل سرد نمودن ملت بزرگوار ایران را بسته اند اما ملت آگاه، هوشیار و مؤمن ایران اسلامی با حماسه آفرینی و حضور پرشور در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن، مشت های محکم خود را بر دهان استکبار جهانی و رژیم غاصب اسرائیل کوبیده و حماسه ای دیگر را رقم خواهد زد. جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران با تبعیت از ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) همگام با مردم غیور و انقلابی ایران اسلامی به عنوان قطره ای از اقیانوس بی کران امت به پا خاسته اسلامی به دشمنان این انقلاب اعلام می دارد ذره ای از   آرمان های بلند خود عقب نشینی نخواهد کرد و راه پرافتخار انقلاب را با قدرت و تکیه بر فرزندان دلیر و نسل جوان و آگاه کشور ادامه خواهد داد. حضور حماسی آحاد مردم انقلابی به ویژه دست اندرکاران بخش کشاورزی در این راهپیمایی، چشم فتنه گران داخلی، منحرفین و خواص مردود و ساکتین و اربابان خارجی آنها را کور خواهد نمود. ان شاءا...


جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران
بهمن ماه 1392

 

دیدگاه شما

افزودن نظر


  • >:o
  • :-[
  • :'(
  • :-(
  • :-D
  • :-*
  • :-)
  • :P
  • :\
  • 8-)
  • ;-)

  معرفی

  دکتر حسین روازاده

  دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی 58290

  زبان سایت

  English Arabic French German Turkish Persian

  جستجو گوگل  در سايت احياي سلامت
  در كل اينترنت

  تبلیغات

  به زودی امکان پذیرش تبلیغات فراهم میگردد.

  سایت رسمی دکتر روازاده , طب سنتی و حجامت و احیای سلامت و درمان مشکلات ناباروری

  مرجع طب سنتی و دارو های گیاهی ، خواص حجامت مورد تایید دکتر روزاده

  خواص حجامت و خواص زالو درمانی , درمان زود انزالی و مشکلات ناباروری مورد تایید دکتر روازاده