ورود به بانک پرسش و پاسخ
بنر
بنر
بنر
اطلاعیه - جوابیه آقای دکتر روازاده چاپ فرستادن به ایمیل

بسمه تعالی

پیرو انتشار اخبار کذب توسط دو مورد از خبرگزاری ها، مبنی بر پلمب شدن عطاری آقای دکتر روازاده، دفتر ایشان پس از اعتراض به این منابع خبری و درخواست اصلاح خبر و درج جوابیه را داشتند.

روزنامه آرمان نیز که یکی از منتشر کنندگان این خبر بود پس از قبول این جوابیه آن را در شماره بعدی خود چاپ نمود.

متن جوابیه آقای دکتر به شرح ذیل است:

 

مطب دارم نه عطاری

در پی درج خبری در ستون شنیده‌ها در مورد پلمب عطاری آقای روازاده جوابیه‌ای از سوی ایشان به دفتر روزنامه ارسال شده است که به شرح ذیل است:

پیرو درج یک خبر مغشوش و کاملا غیرحرفه ای در مورد اینجانب دکتر حسین روازاده، گوشزد چند نکته مهم را ضروری می بینیم:
1-    اینجانب دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی 58290 می باشم. به نظر می رسد خبرنگارتان که در پیگیری هایش زحمت تماس با تنها مرجع صدور شماره نظام پزشکی یک فرد یعنی سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران را به خود نداده و حیثیت ژورنالیستی سایت خود را خدشه دار کرده است، نیاز به گذراندن بازآموزی های حرفه ای در زمینه کاری خود دارد.

2-    در خبرتان ذکر کرده اید: « از چهره های مشهور جریان طب سنتی» ،‌مردم شریف ایران بنده را به خوبی می شناسند و از خدمات اینجانب به امر سلامت و تغذیه شان آگاهند و همین مردم نیز شیطنت های خبری گاه و بیگاه معاندان احیای طب ایرانی را به خوبی می شناسند چه در ماهواره های دشمنان اسلام و ایران باشد و چه در رسانه های بی اطلاع داخلی.


3-    در خبر 20:30 نه از دکتر روازاده نامبرده شده و نه از پلمپ آن عطاری، دکتر روازاده عطاری ندارد بلکه یک مطب فعال در خیابان جمهوری اسلامی دارد که هر روز پذیرای بیماران محترم می باشد.

4-    اینجانب افتخار می کنم که از میراث گرانقدر نیاکان خردمند ملت ایران یعنی طب ایرانی اسلامی دفاع می کنم و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد. قضاوت در مورد سه نکته ای که از قول من نقل کرده اید باید به صورت علمی و براساس مستندات علمی صورت گیرد. ردکردن کورکورانه نکاتی که یک پزشک عنوان نموده و برای آن نیز مستندات قوی دارد، در هیچ کجای قاموس اخلاق حرفه ای رسانه نمی باشد.

5-    توجه داشته باشید که تا وقتی ما می توانیم از کلمات ایرانی و اسلامی از افتخارات خود یاد کنیم، چرا از  کلمه سنتی که در میان مردم بوی کهنه پرستی به آن داده شده است، استفاده کنیم؟

6-    چند سایت و نشریه کوچک نیز این خبر مخدوش را نقل کرده اند. شما و این رسانه ها بنا به وظایف قانونی و اخلاق رسانه ای خود باید نسبت به درج جوابیه و اصلاحیه خبرتان اقدام نمایید.

اینجانب راه و روش احقاق حق خود از طریق قوه محترم قضائیه را به خوبی می شناسم.
دکتر حسین روازاده

برخی از سایت های خبری از جمله سلامت نیوز هم جوابیه دکتر را در ذیل خبرشان اضافه نمودند. برای مشاهده خبر درج شده اینجا کلیک نمایید.

سایت خبری پارسینه هم که منشا این خبر بود، جوابیه دکتر را در سایت خود درج نمود. متن این خبر و جوابیه نیز از این آدرس قابل مشاهده است.

 

دیدگاه شما

Feed
 1. درود بر حکیم روازاده...♥
 2. خدا رو شکر ، دست دشمنان قسم خورده این مرزوبوم رو شده
  آقای دکتر ، قلبأ دوستت داریم!
 3. دکتر دوست داریم.
 4. سلام؛
  کار واقعا غیر حرفه ای بود که از بعضی رسانه ها سر زد!!!
  اما ما این نیش ها را بخاطر نوش های پیروزی فردا تحمل می نماییم (به فضل الهی) ...


  *** جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا ***
 5. سلام به دکتری که سبب تحول در زندگی ام شد.دوستت داریم. قوی باش و نهراس.راه تو در امتداد نور است و خداوند هر لحظه پشتیبان توست.

  مرگ بر آمریکا
  مرگ بر اسرائیل غاصب
  مرگ بر منافق
 6. باسلام و خسته نباشی خدمت آقای دکتر و همکارانشان
  بنده یکی از بیماران قدیمی آقای دکتر میباشم و بر خود لازم دانستم تا با حال بدی که دارم از ایشان دفاع کنم. علت هجمه های پی در پی که به ایشان میکنن این است که چون آقای دیگر در حال فاش کردن جنایات انگلیس و صهیونیسم و جیره خواران داخلیشون در داخل کشور میباشند انتظار بیش از اینها را ما از آنها نداریم ما همگی پشت سر ایشان هستیم و تا آخر این راه باید توسط برادر بزرگوارمان و همکاران تلاشگر ایشان که شبانه روزی در حال تلاش در جهت زنده کردن طب اسلامی و ایرانی و سنتی هستند ادامه دهیم تا چشم دشمنان ایشان کور شودو.
 7. با ید با قدرت جلوی ابتدا دشمنان داخلی و رسانه ها را گرفت و این رسانه را باید دادگاهی و شکایت کرد چرا وجه یک دکتر را بدون دلیل خراب می کنند؟ باید شکایت از این رسانه کرد
  ؟باید شکایت کرد
  ؟باید شکایت کرد
  ؟باید شکایت کرد
  ؟باید شکایت کرد
 8. دوستت داریم مثل همیشه دکتر

افزودن نظر


  • >:o
  • :-[
  • :'(
  • :-(
  • :-D
  • :-*
  • :-)
  • :P
  • :\
  • 8-)
  • ;-)

  معرفی

  دکتر حسین روازاده

  دارای مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه تهران به شماره نظام پزشکی 58290

  زبان سایت

  English Arabic French German Turkish Persian

  جستجو گوگل  در سايت احياي سلامت
  در كل اينترنت

  تبلیغات

  به زودی امکان پذیرش تبلیغات فراهم میگردد.

  سایت رسمی دکتر روازاده , طب سنتی و حجامت و احیای سلامت و درمان مشکلات ناباروری

  مرجع طب سنتی و دارو های گیاهی ، خواص حجامت مورد تایید دکتر روزاده

  خواص حجامت و خواص زالو درمانی , درمان زود انزالی و مشکلات ناباروری مورد تایید دکتر روازاده